Projektant Hydrotechnik

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma o wieloletniej tradycji świadcząca usługi inżynieryjne dla inwestorów krajowych i zagranicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria wodna lub inżynieria środowiska)
  • uprawienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej
  • min. 2 lata praktyki po uzyskaniu uprawnień do projektowania
  • umiejętność posługiwania się normami i przepisami prawa
  • doświadczenie w projektowaniu budowli wodnych
  • biegła znajomość AutoCAD
  • mile widziana znajomość Revit
  • min. dobra znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie budowli wodnych (np. jazów, zbiorników, przepustów, zastawek, elektrowni wodnych)
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży hydrotechnicznej
  • udział w naradach koordynacyjnych z inwestorami krajowymi i zagranicznymi oraz wykonawcami
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami oraz z urzędami
  • wizje lokalne i inwentaryzacje

Firma oferuje:

  • stabilna pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • udział w ciekawych projektach inwestycyjnych
  • liczne szkolenia zawodowe

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne