Kierownik Projektu Budowlanego (Białoruś, Mińsk)

nr ref. 10665-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Stałe przedstawicielstwo dyplomatyczne w Mińsku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura)
  • zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu do informacji niejawnych o klauzuli "tajne"
  • znajomość j. białoruskiego lub rosyjskiego na poziomie B2
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie, w tym co najmniej 1-roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi
  • doświadczenie w pracy po stronie inwestora, szczególnie w zakresie nadzoru nad Generalnym Wykonawcą
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń budowy, uzgadniania robót dodatkowych i zamiennych
  • umiejętność przygotowania wkładów technicznych do dodatkowych umów, aneksów do umów
  • znajomość metodyki zarządzania projektami (np. Prince2)
  • znajomość miejscowych przepisów dotyczących prawa budowlanego
  • wiedza w zakresie prowadzenia procesu inwestycyjnego, tworzenia harmonogramów rzeczowo-finansowych (np. MS Project)
  • obywatelstwo polskie (procedury wykluczają podwójne obywatelstwo, obywatelstwo obce lub kartę Polaka)
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • organizowanie, kierowanie, koordynowanie i sprawowanie nadzoru nad ogółem zagadnień prac związanych z prowadzeniem przedsięwzięcia budowlanego - projektu we wszystkich fazach realizacji - począwszy od fazy zainicjowania przedsięwzięcia, poprzez fazę wyboru wykonawcy i realizacji prac budowlanych, skończywszy na oddaniu do eksploatacji gotowego i sprawnego obiektu
  • zarządzanie projektem, w tym planowanie prac, organizowanie, nadzorowanie wszelkich działań, kierowanie zespołem projektowym oraz kontrolowanie przebiegu projektu, przygotowanie i aktualizowanie harmonogramu projektu, zarządzanie ryzykiem oraz zmianami w projekcie
  • przygotowanie i aktualizowanie dokumentów zarządczych w celu bieżącego dokumentowania i raportowania przebiegu przedsięwzięcia

Firma oferuje:

  • pracę w prestiżowej i stabilnej placówce za granicą
  • umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • mieszkanie służbowe
  • pomoc w relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Mińsk (Białoruś)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.