Technik Mechanik

Pracodawca:

Air Products Sp. z o.o.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie - poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Technika Mechanika.
Praca na tym stanowisku związana będzie z wykonywaniem przeglądów, napraw, serwisów urządzeń typu maszyny wirujące, kompresory tłokowe, przekładnie, pompy, zawory.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu mechanicznym oraz doświadczenie w zakresie pracy przy konserwacji i naprawie maszyn i urządzeń
  • wiedza z zakresu mechaniki, a w szczególności urządzeń typu maszyny wirujące, kompresory tłokowe, przekładnie, pompy, zawory oraz umiejętności czytania rysunków technicznych i dokumentacji
  • zaangażowanie, otwartość na naukę i umiejętność pracy w zespole
  • MS Office, dodatkowo SAP i j. angielski mile widziany
  • gotowość do podróżowania do zakładów satelickich i prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • konserwacja planowana i prewencyjna powyższych urządzeń mechanicznych zgodnie z wewnętrznymi standardami i planami AP oraz wykonywanie bieżących napraw i remontów
  • nadzorowanie, raportowanie i informowanie o potrzebach dotyczących stanów i zakupów części zamiennych
  • nadzorowanie podwykonawców dokonujących prac na instalacjach w zakładach Air Products
  • raportowanie wykonań prac oraz ich planowanie
  • dokonywanie napraw awaryjnych urządzeń w zakładzie Częstochowa i zakładach satelickich
  • przestrzeganie przepisów BHP, procedur i standardów obowiązujących w firmie

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleń wprowadzających i możliwość nauki
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym małą kafeterię i opiekę medyczną w Luxmed
  • dodatkowe ubezpieczenie i uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki
  • przyjazną atmosferę pracy i rozwój wewnątrz firmy w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy . . . i rozwijaj się w firmie Air Products!

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.

Miejsce podjęcia pracy

Częstochowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne