Specjalista Wsparcia Technicznego Skanerów Bagażowych

nr ref. 10666-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma działająca w branży high-tech, producent systemów oraz skanerów cargo szerokiego zastosowania, służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technicznym w branży automatyki przemysłowej lub w serwisie naprawczym, utrzymaniu i obsłudze urządzeń
  • umiejętność analizy podstawowych problemów technicznych w zakresie elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i IT
  • umiejętność obsługi narzędzi do diagnostyki i pomiarów parametrów instalacji elektrycznych
  • zaawansowana umiejętność konfigurowania urządzeń IT i sieci komputerowych
  • umiejętność efektywnej komunikacji ustnej i pisemnej
  • umiejętność aktywnego słuchania
  • umiejętność analizowania informacji i oceny wyników w celu wybrania najlepszego rozwiązania
  • umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji biznesowych
  • j. angielski na poziomie B1 - umożliwiający komunikację
  • gotowość do wyjazdów służbowych (ok. 40% czasu pracy)
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji urządzeń znajdujących się w Europie i wybranych regionach świata
  • wsparcie przełożonego przy budowie centralnego magazynu części zamiennych
  • ścisła współpraca z jednostkami serwisowymi rozlokowanymi w Europie i wybranych regionach świata, głównie w zakresie: ewidencjowania zapotrzebowań, koordynacji przeglądów prewencyjnych oraz nieplanowych, dostarczania niezbędnych części zgodnie z harmonogramem
  • wsparcie (osobiste lub zdalne) osób prowadzących prace serwisowe skanerów bagażowych i innych produktów
  • prowadzenie prezentacji na temat produktów lub wsparcie osób, które je prowadzą (okazjonalnie)

Firma oferuje:

  • pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach
  • ciągłe doskonalenie w różnych obszarach, np.: szkolenia dotyczące urządzeń, sterowników PLC, ISO, radiologicznych, BHP
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Miejsce podjęcia pracy

Kobyłka (k. Warszawy)

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.