Technik Serwisant

Pracodawca:

UNTHA Polska Sp. z o.o.

UNTHA Polska - oddział austriackiego producenta maszyn do recyklingu, działającego od ponad 50-ciu lat na rynkach całego świata.
Centrala w Kuchl koło Salzburga zatrudnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników i poprzez sieć przedstawicieli handlowych marka obecna jest w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach. To powoduje, że UNTHA jest jednym z najważniejszych producentów tej branży.

Wymagania:

  • język angielski komunikatywny w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracach z maszynami bądź urządzeniami elektrotechnicznymi
  • umiejętności: mechaniczne, elektroniczne, automatyka, elektryka
  • zaangażowanie, dyspozycyjność (praca na terenie całego kraju)

Zakres obowiązków:

  • obsługa i naprawa posprzedażowa maszyn
  • wyjazdy na instalacje i uruchomienia nowych maszyn
  • diagnozowanie awarii
  • dokumentowanie serwisów i napraw
  • ścisła współpraca z działem technicznym w Austrii
  • przeprowadzanie inspekcji oraz szkoleń dla klientów

  • profesjonalne szkolenie techniczne w naszej fabryce w Austrii
  • pracę i rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży oraz międzynarodowej firmie
  • dobre zarobki adekwatne do umiejętności
  • auto, telefon, laptop

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy