Inżynier R&D

nr ref. 10687-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma działająca na skalę międzynarodową, dostarcza kabiny akustyczne (gwarantujące skupienie, koncentrację i poufność prowadzonych rozmów, czy wideokonferencji). Rozwija własny zakład produkcyjny, dzięki czemu zwiększa konkurencyjność i atrakcyjność oferowanego produktu.

Wymagania:

  • wyższe techniczne (elektrotechnika, mechanika)
  • zdolności techniczne oraz myślenie analityczne
  • znajomość narzędzi do projektowania, np. SolidEdge (preferowany), SolidWorks, AutoCAD
  • znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • kontakt z działem marketingu oraz projektami w celu ustalenia zakresu projektu
  • tworzenie dokumentacji technicznej do produktu, w tym rysunków elementów i złożeniowych
  • tworzenie kalkulacji w estymatorze w systemie ERP
  • projektowanie opakowań indywidualnych oraz zbiorczych z uwzględnieniem wymagań logistycznych oraz montażu w miejscu docelowym
  • tworzenie instrukcji montażowych oraz innych materiałów wsparcia technicznego do nowych produktów
  • poszukiwanie rozwiązań w celu unifikacji i typizacji materiałów oraz procesów technologicznych
  • udział we wdrażaniu produktu na produkcję
  • poszukiwanie nowych materiałów i ich dostawców
  • monitorowanie oferty konkurencji i innowacji produktowych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością awansu
  • liczne szkolenia zależne od potrzeb

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.