Inżynier Programista Embedded (regular/senior)

Pracodawca:

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 35 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Prowadzimy prace badawczo - rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracujemy nad projektami z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i robotyki. Jesteśmy największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasujemy się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizujemy usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań - skontaktuj się z nami koniecznie!

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w systemach Embedded (C/C++)
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość protokołów komunikacji: USART, I2C, SPI, CAN
  • znajomość modułów GSM, GPS lub Bluetooth
  • podstawowa wiedza o protokołach sieciowych oraz sieciach telekomunikacyjnych

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE znajomość:
  • Linux na mikrokontrolery
  • FreeRTOS
  • zagadnień systemów czasu rzeczywistego
  • technik testowania oprogramowania
  • git oraz JIRA

Zakres obowiązków:

  • tworzysz i rozwijasz oprogramowanie na mikrokontrolery, od fazy prototypów do produkcji
  • masz wpływ na rozwój urządzeń wytwarzanych w naszych zakładach
  • uczestniczysz w projektach IoT
  • masz wpływ na rozwój zarówno oprogramowania jak i sprzętu
  • optymalizujesz istniejące rozwiązania i rekomendujesz możliwe ulepszenia

  • stabilne zatrudnienie w firmie ze 100proc. polskim kapitałem
  • elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 6:00 a 10:00)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym pracy zdalnej i biurowej
  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego
  • darmowe lekcje angielskiego
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • darmowy parking
  • brak dress code-u
  • możliwość angażowania się w inicjatywy charytatywne

Wynagrodzenie:

7.000 - 15.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

praca stacjonarna