Senior Programista Embedded

nr ref. 10672-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Lider w dziedzinie telemetrii i monitoringu GPS pojazdów, producent lokalizatorów GPS do zarządzania flotami samochodów, ekspert korzystający z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (IT, elektronika, telekomunikacja, robotyka lub kierunki pokrewne)
  • 5-letnie doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów w języku Ansi C
  • zaawansowana znajomość środowiska KEIL oraz Altium Designer
  • wiedza z zakresu hardware, a zwłaszcza w konstrukcji urządzeń instalowanych w pojazdach
  • doświadczenie w pracy z CAN, LIN oraz systemami telemetrii (GPS, GPRS)
  • kreatywne podejście do wyzwań i problemów programistycznych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • oprogramowanie urządzeń bazujących na mikrokontrolerach rodziny STM32, z naciskiem na język Ansi C
  • zarządzanie zespołem programistycznym i współpraca z działem konstrukcji hardware
  • monitorowanie i podnoszenie umiejętności młodszego zespołu
  • współpraca z konstruktorem hardware w zakresie tworzenia i implementacji nowych rozwiązań
  • diagnostyka i optymalizacja istniejących systemów

  • pracę przy nowoczesnych rozwiązaniach telemetrycznych dla GPS
  • niezbędne szkolenia
  • elastyczne formy zatrudnienia (etat, częściowa praca zdalna, samozatrudnienie, B2B)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.