Inżynier - Automatyk

Pracodawca:

Ecol-Unicon Sp. z o.o.

Jesteśmy czołowym polskim producentem urządzeń ochrony wód - zbiorników retencyjnych, separatorów, osadników, oczyszczalni ścieków, pompowni i tłoczni ścieków. Oferujemy również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne, preferowana automatyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie projektowanie rozdzielnic zasilająco-sterujących
  • znajomość urządzeń i producentów aparatury zasilająco-sterowniczej oraz kontrolno-pomiarowej
  • umiejętność obsługi MS Office i CAD (do projektowania schematów elektrycznych/automatyki - preferowany SEE Electrical)
  • samodzielność, operatywność i energia w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji technicznej rozdzielnic elektrycznych - AKPiA
  • wykonanie schematu elektrycznego rozdzielnic zasilająco-sterujących
  • przygotowanie przekazania materiałowego zaprojektowanych rozdzielnic
  • doradztwo techniczne w zakresie automatyki produkowanej przez Ecol Unicon
  • komunikacja z dostawcami w zakresie dostarczanego asortymentu

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • dofinansowanie szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wewnątrzfirmowe konkursy
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Szkoleń Wewnętrznych
  • inicjatywy dobroczynne i ekologiczne
  • parking

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk lub Radom

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna