Inżynier Aplikacyjny - Elektronik

nr ref. 10664-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Globalny dostawca działający w branży dystrybucji komponentów elektronicznych i profesjonalnym doradztwie technicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenie w dziedzinie konstrukcji urządzeń elektronicznych - preferowane doświadczenie w pracy w R&D, (min. 3-letnie) związane z projektowaniem elektroniki
  • znajomość działania i konstrukcji współczesnych układów elektronicznych (układy zasilania, mikrokontrolery/procesory, układy łączność bezprzewodowej)
  • znajomość środowisk programistycznych do pracy ze współczesnymi mikrokontrolerami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na częste podróże służbowe
  • szkolenia w kraju i za granicą + gotowość na wizyty u klientów - region Polski Centralnej / Północno-Wschodniej / Północnej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów firmy w zakresie doboru właściwych komponentów elektronicznych
  • wsparcie techniczne klientów firmy na każdym etapie procesu projektowania
  • promocja najnowszych produktów w ofercie firmy
  • komunikacja z partnerami firmy, producentami komponentów elektronicznych
  • prowadzenie warsztatów i seminariów technicznych - samodzielnie i w zespole
  • komunikacja z klientami

  • pracę w międzynarodowym zespole przy zaawansowanych technicznie projektach
  • auto służbowe lub car allowance, laptop, telefon służbowy, miejsce parkingowe
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (3+2 dni home office)

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.