wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Inżynier kwotacji"

Kierownik Kontraktu / Project Manager (HVAC)

nr ref. 10708-24; ważna do: 03.07.2024

Pracodawca:

ENGIE SAR Spółka z o.o.

ENGIE SAR Spółka z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: klimatyzacja, wentylacja lub pokrewne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji HVAC,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji objętych umową serwisową (w tym instalacje HVAC) na obiektach zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów dotyczących wykonania usług serwisowych,
  • Nadzór nad pracami serwisowymi wykonywanymi przez podległy zespół,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla podległych pracowników serwisu w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu zapewnienia terminowego wykonania prac serwisowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działalności serwisowej,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z serwisem,
  • Opracowywanie wniosków do przełożonych dotyczących poprawy jakości świadczonych usług serwisowych,
  • Organizacja i uczestnictwo w wybranych konferencjach, targach i szkoleniach z zakresu urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla podległych pracowników serwisu

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawych projektach związanych z branżą HVAC,
  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią wiodącej międzynarodowej grupy zajmującej się energetyką oraz usługami z obszaru Data Center w Europie,
  • Ciekawą pracę w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych,
  • Dostęp do wewnętrznych szkoleń e-learningowych i baz wiedzy Grupy Engie,
  • Dodatkowe świadczenia w ramach globalnego programu ochrony socjalnej ENGIE Care,
  • Atrakcyjny pakiet medyczny, kartę MultiSport.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.