wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Inżynier kwotacji"

Technik Serwisu Klimatyzacji

nr ref. 10709-24; ważna do: 03.07.2024

Pracodawca:

ENGIE Services Sp. z o.o.

ENGIE Services Sp. z o.o. Oddział SAR w Warszawie specjalizująca się w świadczeniu usług generalnego wykonawstwa w zakresie robót instalacji sanitarnych i elektrycznych jak również w kompleksowej obsłudze technicznej budynków ( m.in. serwerowni, szpitali, pomieszczeń czystych oraz innych obiektów wymagających utrzymania reżimowych warunków pracy infrastruktury technicznej).

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (atutem będzie wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne),
  • Doświadczenie w obszarze serwisu klimatyzacji
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji klimatyzacyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu specjalistycznego
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac serwisowych w zakresie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych na obiektach obsługiwanych przez firmę,
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi,
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek,
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia,
  • Możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku awansu na wyższe stanowisko lub nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżka rozwoju pracownika,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny dla firm, karta Multisport),
  • Dostosowanie zakresu obowiązków do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych,
  • Zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,
  • Poszukujemy kandydatów w kilku lokalizacjach - preferowane miejsce pracy do ustalenia.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.