Inżynier Serwisu Niskoprądowego (instalacje ppoż.)

nr ref. 10648-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma oferująca usługi technicznej obsługi budynków (Facility Management) w zakresie projektowania, realizacji i serwisu instalacji gaszeniowych oraz instalacji automatyki budynkowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne branżowe
  • doświadczenie w serwisie instalacji SSP/DSO/gaśniczych
  • znajomość branży instalacji ochrony ppoż. (mile widziana znajomość systemów Zettler, Polon, SchrackSeconet, Esser)
  • znajomość instalacji budynkowych współpracujących z SSP oraz instalacji gaszeniowych
  • znajomość przepisów regulujących branżę instalacji ochrony ppoż.
  • znajomość branży IT (zagadnień współpracy urządzeń w sieciach LAN)
  • uprawnienia SEP
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • konserwacja, prace serwisowe i modernizacyjne instalacji SSP
  • obsługa instalacji w budynkach wysokościowych
  • konsultacje, doradztwo, udział w audytach na rzecz Klienta i Działu Kosztorysów firmy
  • współpraca z prestiżowymi klientami

  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie, z nowoczesnymi technologiami
  • udział w szeregu szkoleń branżowych (produktowe oraz z zakresu przepisów i norm)
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • szkolenia językowe

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.