Projektant Konstruktor (konstrukcje stalowe)

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowa firma zajmująca się zarządzaniem i realizacją inwestycji w zakresie telekomunikacji, ochrony środowiska, gospodarki wodno-ściekowej, transportu oraz infrastruktury

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne z zakresu Budownictwa (konstrukcje budowlane i inżynieryjne, teoria konstrukcji inżynieryjnych itp.)
  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji obiektów przemysłowych (głównie konstrukcje stalowe w branży przemysłowej, obiekty wielkokubaturowe)
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • bardzo dobra znajomość programu Autocad
  • gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji (w szczególności stalowych) w ramach projektów budowy i modernizacji obiektów przemysłowych
  • tworzenie koncepcji projektowych oraz wykonywanie obliczeń statycznych
  • współpraca z asystentami oraz projektantami innych branż

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat