Process Engineer/Project Manager

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma dostarczająca rozwiązań technicznych dla przemysłu spożywczego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (np. przetwórstwo żywności, inżynieria chemiczna i procesowa)
  • 3-7 lat doświadczenia zawodowego w sektorze przetwarzania żywności
  • umiejętność projektowania instalacji procesowych w branży spożywczej
  • znajomość programów AutoCAD 2D i 3D oraz MS Project
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi
  • dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • gotowość do częstych podróży na terenie Polski i Europy Centralnej
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji technologicznych w branży spożywczej
  • zarządzanie projektami
  • koordynacja, nadzór prac projektowych u klientów
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej, rysunków, specyfikacji, list zamówień
  • przygotowywanie kwotowań we współpracy z Działem Sprzedaży
  • współpracy z Działem Sprzedaży i Działem Serwisu oraz Partnerami biznesowymi
  • budowanie relacji z aktualnymi i potencjalnymi klientami

Firma oferuje:

  • opiekę medyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • plan emerytalny
  • samochód służbowy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat