Dyrektor ds. Technicznych

Przynależność do miedzynarodowej grupy Standard Motor Products działajacej w ponad 70 krajach na całym świecie stworzyła firmie SMP w Białymstoku mozliwość dynamicznego rozwoju i dostarczania wysokiej jakości części stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na terenie całej Europy oraz Ameryki. www.smpeurope.com www.smpcorp.com

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności kierownicze i organizacyjne
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w środowisku niemiędzynarodowym w przemyśle motoryzacyjnym będzie mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie do codziennego kontaktu z kontrahentami i
klientami
  • znajomość narzędzi systemowych z obszaru zarządzania jakością ISO/TS będzie dodatkowym
atutem
  • przedsiębiorczość
  • asertywność i zdecydowanie
  • kreatywne i dynamiczne podejście do zadań
  • precyzja w działaniu

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór na ofertowaniem, projektowaniem oraz wdrażaniem nowych wyrobów w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz kierowanie i kontrola nad projektami realokacji produkcji z innych państw
  • odpowiedzialność również za usprawnianie obecnych wyrobów i procesów produkcyjnych
  • przynależność do ścisłego kierownictwa firmy SMP w Białymstoku oraz wielu zespołów zadaniowych całego koncernu

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie z perspektywami
  • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w sukcesie firmy i pracę wśród fachowców

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat