Redaktor Prowadzący Miesięcznika Branży Instalacyjnej

Renomowanie wydawnictwo branżowe, obecne na rynku od 15. lat. www.medium.media.pl

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • dobra znajomość branży
  • kreatywność
  • nastawienie na cel
  • nastawienie na rozwój
  • znajomość branży grzewczej, sanitarnej i klimatyzacyjnej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na kontakt z klientami/czytelnikami, monitorowanie rynku
  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie koncepcji i poziomu czasopisma
  • właściwy dobór i pozycjonowanie materiałów do publikacji
  • kierowanie pracą zespołu redakcyjnego
  • reprezentowanie redakcji na wydarzeniach branżowych
  • uczestnictwo w przedsięwzięciach marketingowych wynikających z działalności wydawnictwa oraz utrzymywanie kontaktów ze stowarzyszeniami i organizacjami branżowymi
  • prowadzenie konsultacji merytorycznych z reprezentantami firm branżowych na temat zagadnień poruszanych w czasopiśmie

  • pracę w redakcji miesięcznika o wysokiej, ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wymiar etatu do ustalenia, możliwe inne formy zatrudnienia)
  • stałe wynagrodzenie
  • system motywacyjny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło