GE Oil & Gas - Projektant Przekładni i Układów Rozruchowych Turbin

W związku z dynamicznym rozwojem sektora Oil & Gas biuro konstrukcyjno-projektowe Engineering Design Center, będące wspólnym przedsięwzięciem firmy General Electric i Instytutu Lotnictwa w Warszawie, poszukuje do pracy inżynierów mechaników na stanowiska projektantów i asystentów projektantów przekładni oraz systemów rozruchowych turbin gazowych. www.edcpolska.pl

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia techniczne inżynierskie lub magisterskie na kierunkach mechanicznych lub pokrewnych
  • znajomość konstrukcji maszyn
  • bardzo dobra znajomość ACAD oraz MS Office
  • umiejętność zarządzania dokumentacją projektową (tworzenie, wydawanie i rewizja dokumentacji), znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w projektowaniu sprzęgieł i przekładni będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność, dokładność

Zakres obowiązków:

  • specyfikacja sprzęgieł i przekładni
  • dobór urządzeń systemu rozruchowego turbin

  • zatrudnienie w dużym międzynarodowym koncernie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu