Projektant urządzeń srk (sterowanie ruchem kolejowym)

Project Consulting Group Spółka z o.o. istnieje od 2002 roku. Świadczy usługi konsultingowe oraz wykonuje projekty z obszaru infrastruktury kolejowej, przede wszystkim w branży srk. www.pcg.com.pl

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • uprawnienia projektowe w branży srk lub doświadczenie projektowe i budowlane, umożliwiające uzyskanie uprawnień w krótkim czasie

Zakres obowiązków:

  • projektowanie w obszarze urządzeń srk, zarówno komputerowych jak i przekaźnikowych
  • nadzór i kierowanie kilkuosobowym zespołem asystentów projektanta

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • komfortowe warunki w tym nowoczesne stanowisko pracy, telefon, wysokie wynagrodzenie, premie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat