Szef Serwisu

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży HVAC&R, zajmująca się dostawą, montażem, serwisem urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych (klimatyzacja precyzyjna).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek: elektryczny, mechaniczny lub sanitarny)
  • uprawnienia elektryczne: D i E
  • świadectwo kwalifikacji tzw. "ozonowe"
  • uprawnienia eksploatacyjne: D i E
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Serwisu (preferowana branża: chłodnictwo i klimatyzacja)
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i w piśmie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kontraktami serwisowymi i personelem serwisowym
  • odpowiedzialność za pracę serwisu
  • obsługa serwisowa klientów z terenu całej Polski

Firma oferuje:

  • szkolenia
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwości rozwoju
  • premie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat