Inżynier Projektu

ELEKTROMONT SP. Z O.O. www.elektromont.pl Spółka specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Data założenia: 2001 Kapitał zakładowy: 510 000 PLN Liczba zatrudnionych: 50 pracowników

Wymagania:

  • znajomość przepisów dotyczących odpowiednio - robót elektrycznych nN, SN lub słaboprądowych
  • praktyka przy realizacji w/w robót (wskazana bezpośrednia praktyka na budowie)
  • obsługa pakietu Office i programu AutoCad
  • znajomość języków obcych: niemiecki lub(i) angielski
  • dyspozycyjność - praca w delegacjach

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji wykonawczej
  • sporządzenie zestawień materiałów
  • sporządzanie wymaganych rysunków warsztatowych i wykonawczych
  • sporządzanie zestawień materiałów i tabel pomocnych Kierownikowi Robót przy realizacji zadań
  • prowadzenie codziennych obmiarów wykonanych robót
  • opracowanie wykazów odbiorów i pomiarów
  • nadzór nad wykonywanymi pomiarami
  • aktualizacja dokumentacji (rysunków, opisów, zestawień) pod kątem dokumentacji po wykonawczej
  • gromadzenie dokumentów niezbędnych do sporządzenia dokumentacji powykonawczej (atesty, listy serwisowe itp.)
  • opracowanie scenariusza prób funkcjonalnych i udział w nich

Firma oferuje:

  • możliwość pracy w profesjonalnym środowisku pracy
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie inżynierii instalacji elektrycznych
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt