Koordynator/-ka Serwisu

Jesteśmy czołową europejską grupą przedsiębiorstw oferującą cieszące się międzynarodową renomą rozwiązania w zakresie oczyszczania ścieków przemysłowych i uzdatniania wody procesowej. Posiadamy 35-letnie doświadczenie zdobyte przy realizacji ponad 9500 instalacji do obróbki ścieków w ponad 30 krajach. www.enviro-chemia.pl

Wymagania:

  • preferowane osoby z wykształceniem wyższym w dziedzinie oczyszczania ścieków lub ochrony środowiska
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Access)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość uczenia się

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wszelkich dokumentów dotyczących serwisu (oferty, zamówienia, faktury, itp.)
  • przyjmowanie i prowadzenie rejestru zgłoszeń serwisowych
  • koordynowanie procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
  • tłumaczenie ofert, instrukcji obsługi, dokumentacji

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, młodym zespole, specjalistyczne szkolenia, przyjazne miejsce pracy oraz pełen pakiet narzędzi niezbędnych na tym stanowisku

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat