Inżynier / Kierownik Robót (branża elektroenergetyczna)

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się produkcją oraz świadczeniem usług w zakresie urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, o specjalności elektrycznej, elektroenergetycznej
  • doświadczenie w kierowaniu pracami elektryczno- montażowymi
  • mile widziane uprawnienia budowlane do nadzoru prac elektroenergetycznych
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • gotowość do udziału w projektach wyjazdowych
  • prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • koordynacja prac brygad montażowych oraz grup podwykonawców
  • kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego

Firma oferuje:

  • szkolenia zawodowe min. w zakresie zarządzania projektami

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa, Bełchatów, Rybnik, Kraków

pełny etat