Technolog Tworzyw Sztucznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość technologii produkcji tworzyw sztucznych
  • doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie zdobyte w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór procesu produkcji
  • planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych -
  • współuczestniczenie w organizacji programów poprawy jakości, procesu
  • bezpieczeństwa, wdrażaniu nowych produktów oraz programów redukcji kosztów

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie