Przedstawiciel Handlowy

Katalońska firma NEUBOR,S.L. , działająca w Europie jako wyłączny dystrybutor japońskich urządzeń do smarowania centralnego i pneumatycznego, stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, metalurgicznym, energii odnawialnej,chemicznym i petrochemicznym, cementowym, papierniczym, etc., poszukuje kandydatów na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W POLSCE www.neubor.com

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne wyższe (najlepiej - inżyniera mechanika) lub średnie
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie handlowe w branży przemysłowej
  • w przypadku specjalisty w dziedzinie smarowania centralnego i pneumatycznego, nie będzie wymagane wykształcenie wyższe
  • miejsce zamieszkania: najlepiej na Górnym Śląsku, w rejonie Katowic
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • pełna dyspozycyjność i możliwość częstego podróżowania po całym kraju
  • niezbędna dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego)
  • zamiłowanie do pracy handlowca i umiejętność działania w zespole

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z klientami Firmy
  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług
  • organizowanie akcji promocyjnych

  • roczne wynagrodzenie brutto 24 000 euro (samozatrudnienie)
  • zwrot kosztów podróży służbowych
  • telefon komórkowy, laptop, ADSL
  • możliwość realizacji kariery zawodowej w międzynarodowej grupie

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie