Inżynier / Technik Utrzymania Stacji Paliwowych

Klient Banku Danych o Inżynierach, jeden z największych dostawców produktów, systemów i serwisu w branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa oraz automatyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu infrastruktury technicznej
  • Doświadczenie w serwisie mobilnym; mile widziane doświadczenie w branży stacji paliwowych
  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza z zakresu instalacji i urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, elektrycznych, wodnych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, elastyczność i orientacja na klienta
  • Umiejętność zarówno pracy w grupie jak i indywidualnie
  • Dostępność i gotowość do wyjazdów służbowych na wyznaczonym terenie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji w powierzonej grupie obiektów
  • Przeglądy i działania prewencyjne
  • Wykonanie przypisanych usług serwisowych
  • Zapewnienie prawidłowego działania systemu dostaw
  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcji klientów
  • Doradztwo i wsparcie w zakresie wymagań pracowników klienta dla przypisanego biznesu serwisowego.
  • Dzielenie się wiedzą na temat najlepszych rozwiązań, strategii działania i rezultatów, rekomendacja usprawnień
  • Badanie efektywności działań serwisowych i wprowadzanie zmian mających na celu jej poprawę
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu serwisowego, analiza potrzeb klienta.
  • Uczestnictwo w spotkaniach podsumowujących
  • Dbałość o utrzymywanie stałych dobrych relacji z klientem

Firma oferuje:

  • Pracę w znanej, międzynarodowej korporacji
  • Pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce podjęcia pracy

Kraków, Katowice

pełny etat