Key Account Manager (automatyzacja procesów)

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy producent.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w obszarze mechatroniki
  • wiedza z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • mile widziane doświadczenie w którymś z wymienionych sektorów: producenci maszyn, przetwórstwo ropy i gazu, kolejnictwo, pojazdy użytkowe)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom advanced)
  • duża mobilność

Zakres obowiązków:

  • realizowanie planu sprzedaży w ramach przydzielonego sektora
  • aktywne pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • możliwość pracy w trybie home office
  • praca w międzynarodowym środowsku
  • bardzo samodzielne stanowisko

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy