Mistrz Produkcji

NSG Group to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 28 500 pracowników. www.pilkington.pl

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie i organizacja produkcji, technologia, inżyniera produkcji
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległej grupy pracowników
  • umiejętność pracy w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości
  • zorientowanie na cele i wyniki
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • komunikatywność, budowanie współpracy
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem produkcyjnym i pracą zespołu pracowników linii zespoleń
  • rozwiązywanie problemów technicznych oraz organizacyjnych
  • osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganej jakości
  • analiza i raportowanie pracy wydziału

Firma oferuje:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna