Technik Utrzymania Ruchu

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Dział Produktów dla Budownictwa zatrudnia w Polsce ponad 600 osób w 7 zakładach produkcyjnych w: Sandomierzu, Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Skierniewicach, Szczecinie oraz Wrocławiu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne; kierunek: elektryczny, mechaniczny lub mechatronika
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń grupy I, II, III
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • skuteczność i systematyczność w działaniu
  • dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • zatrudniona osoba będzie odpowiadać za wykonywanie napraw i konserwacji środków tj. maszyn i urządzeń zgodnie z wymogami techniczno-organizacyjnymi
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej środków pracy
  • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych, jakość wykonywanych prac konserwacyjnych i naprawczych

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, dającą możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna