Inżynier Sprzedaży / Kierownik Biura Handlowego

Firma NO-EL będąca przedstawicielem handlowym renomowanych producentów w branży automatyki przemysłowej poszukuje pracownika.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, energetyka)
  • znajomość/doświadczenie w branży
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokie umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia rozmów handlowych
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • zaangażowanie, inicjatywa i planowanie w dążeniu do celu
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • opieka nad Klientami firmy
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • raportowanie wykonanych zadań
  • analiza rynku

Firma oferuje:

  • pracę w młodej, dynamicznej firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy