Inżynier Mechanik ds. Systemów Hydrauliki Siłowej

poszukujemy pracowników do spółki zajmującej się serwisem oraz remontami systemów hydrauliki siłowej na statkach, platformach oraz w urządzeniach lądowych. Spółka działa od 20 lat i świadczy usługi na terenie portów europejskich.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum inżynierskie
  • ogólne obycie warsztatowe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym dla posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową urządzeń
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia inżynierskiego
  • gotowość do alokacji i częstych wyjazdów służbowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego

Zakres obowiązków:

  • rozpoznawanie warunków zlecenia i przygotowanie technologii naprawy / remontu
  • przygotowanie zaopatrzenia w materiały i części zamienne
  • uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych i technologicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia
  • udział przy odbiorach technicznych
  • wykonywanie rozliczeń końcowych zleceń
  • inżynierowie z doświadczeniem - kierowanie zespołami remontowymi

  • stałą pracę (etat) w nienormowanych i ciężkich inżynierskich warunkach pracy, w której nieraz trzeba będzie się pobrudzić. Praca będzie wymagać częstych wyjazdów służbowych, w tym poza granice naszego kraju, ale daje możliwości zdobycia wiedzy i doświadczenia w specjalistycznym zakresie hydrauliki siłowej

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, staż / praktyka

Wyjazdy

częste wyjazdy