Inżynier Procesu ds. Powłok Ochronnych PCBA

nr ref. 10705-24; ważna do: 15.05.2024

Pracodawca:

Semicon Sp. z o.o.

Semicon Sp. z o.o. od ponad 30 lat działa na rynku elektroniki. Posiadamy szeroką i komplementarną ofertę produktów i usług. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie z uwzględnieniem globalnych standardów w zakresie zapewnienia jakości, ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa produktu. Nasz zespół liczy ponad 129 osób pracujących w czterech lokalizacjach w Warszawie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne w obszarze chemii, inżynierii materiałowej lub pokrewnej
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i specyfikacji materiałowych
  • dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel)
  • znajomość języka angielskiego min. B1
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie i w zespole
  • spostrzegawczość oraz skrupulatność podczas wykonywania zadań
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące wymagania
  • komunikatywność, umiejętności dobrej organizacji pracy i współpracy
  • uczciwość i rzetelność
  • silna etyka pracy
Mile widziane
  • minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • znajomość materiałów i technik zabezpieczania PCBA
  • umiejętność identyfikacji komponentów elektronicznych

Zakres obowiązków:

  • miejsce pracy: ul. Ezopa 71a, Warszawa
  • wdrażanie i uruchomienie nowych i rozwój aktualnych procesów nanoszenia powłok ochronnych w warunkach produkcyjnych
  • obsługę urządzeń do nanoszenia powłok ochronnych, automatycznego czyszczenia i pomiarów jonowych PCBA
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania tym urządzeniom i ich bieżąca konserwacja
  • kontrola i analiza danych jakościowych oraz określanie działań prewencyjno/korygujących

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • premie kwartalne
  • lekcje języka angielskiego
  • szkolenia IPC
  • dostęp do pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.