Software Project Manager (Nr Ref. SPM)

nr ref. 6301-14;

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Firma jest obecna w Polsce od roku 1994 i nieustannie inwestuje zarówno w badania i rozwój, jak i w produkcję. W Polsce w czterech zakładach produkcyjnych i dwóch Centrach Badawczo-Rozwojowych w Krakowie i Ostrowie Wielkopolskim pracuje ponad 4 tysiące osób.
Więcej na stronie www.delphi.com/Poland

Wymagania:

  • kilkuletnie doś›wiadczenie, jako kierownik projektu ds. oprogramowania
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (np. PMI, Prince2 lub Agile)
  • znajomość technik i narz™ędzi zarzą…dzania projektami informatycznymi
  • umieję™tno涇 szacowania pracochłonnoś›ci projektów
  • doś›wiadczenie w dziedzinie zapewniania jakości oprogramowania
  • bardzo dobre umieję™tnoś›ci komunikacyjne oraz zdolnoś›ci przywódcze
  • umiejętnoś›ć organizowania pracy zespoł‚u
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • bardzo dobra znajomość‡ języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość‡ inżynierii oprogramowania
  • znajomość‡ systemów wbudowanych
  • znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów związanych z tworzeniem oprogramowania
  • planowanie projektu
  • nadzorowanie przebiegu projektu
  • koordynacja pracy zespołu
  • planowanie i dokumentowanie działań zespołu
  • ustalanie priorytetów, zarządzanie i informowanie na temat ryzyka w projekcie

  • ciekawą stabilną pracę w nowoczesnej międzynarodowej organizacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna