Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

nr ref. 6305-14;

Biuro inżynierskie z branży systemów instalacyjnych działające od 1998 roku, zajmujące się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie wszelkiego rodzaju instalacji, technologii i infrastruktury sieciowej obejmującą doradztwo, projektowanie, nadzór budowlany.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Elektrotechnika
  • zaawansowana obsługa komputera, w tym biegła znajomość programu AutoCAD / Revit
  • mile widziana znajomość środowiska Revit
  • inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • doskonała organizacja pracy własnej; sumienność, punktualność i obowiązkowość
  • doświadczenie w projektowaniu

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji elektrycznych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • aprecjacje zarobków proporcjonalnie do efektywności i wartości merytorycznych
  • prace i pogłębianie doświadczeń przy dużych i renomowanych projektach

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne