Projektant Elektronik/Programista Mikrokontrolerów

Camsat jest wiodącym producentem bezprzewodowych rozwiązań dla transmisji sygnału audio, wideo i danych dla branży CCTV i TV. Dzięki wysokiej jakości i innowacyjności swoich produktów firma jest szanowanym dostawcą na rynkach europejskich już od 10 lat. Nasze projekty oraz szkolenia pracowników są współfinansowane przez wielokrotnie nam przyznane Fundusze Europejskie. Firma Camsat jest również nagradzana wieloma nagrodami na rynku lokalnym (Solidna Firma 2012, Przedsiębiorstwo Fair Play 2013).

Jeśli jesteś pełną determinacji osobą, nastawioną na naukę, zdobywanie doświadczeń i udział w innowacyjnych projektach, ta oferta jest dla Ciebie.

Frazy związane z profilem pracownika:
projektowanie układów cyfrowych, projektant mikrokontrolerów, projektant obwodów drukowanych, projektant elektroniki, programista mikroprocesorów, praca Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, PCB, AVR, programista C/C+.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: elektroniczne, elektrotechniczne
  • umiejętności programowania mikrokontrolerów
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych, PCB oraz programowania
  • bardzo dobrej znajomości programów do projektowania płytek PCB
  • dobrej znajomości języka angielskiego (słownictwo techniczne)
  • mile widziane doświadczenie w zakupach/logistyce w branży technicznej
  • mile widziana wiedza w programowaniu systemów przetwarzania obrazu

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie analogowych i cyfrowych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do zastosowań w systemach zabezpieczeń oraz transmisji obrazu wideo
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C (AVR, ARM)
  • dobieranie niezbędnych elementów elektronicznych oraz mechanicznych
  • tworzenie środowiska testowego dla konstruowanych urządzeń
  • udział w szkoleniach oraz targach branżowych

  • profesjonalne zaplecze niezbędne do wykonywania pracy lub realizacji pasji
  • "normalne i zdrowe" warunki pracy
  • szerokie możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • udział w bardzo ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia na w/w stanowisku
  • przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w niebanalnym, pełnym pasji, kompetentnym i energicznym zespole
  • dostęp do najnowszych technologii oraz uczestnictwo w tworzeniu "technologicznego jutra"
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie merytoryczne i wsparcie liderów w trakcie realizacji wszystkich etapów projektu

Miejsce podjęcia pracy

Solec Kujawski k. Bydgoszczy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne