Project Manager

Pracodawca:

Pro-Cars Group Sp. z o.o.

Producent elementów tłoczonych oraz osłon termicznych do układów wydechowych dla przemysłu motoryzacyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min 3 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera (preferowana branża automotive)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, kreatywność
  • znajomość MS Project
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów

Zakres obowiązków:

  • pełnienia funkcji lidera projektu i dokumentowanie fazy rozwoju produktu
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • przygotowywanie ofert dla nowych projektów
  • wybór dostawców tłoczników, ciągła współpraca z narzędziowniami
  • koordynowanie nowych uruchomień
  • ścisła współpraca działami jakości, produkcji, narzędziowni
  • opracowywanie dokumentacji projektowej

Firma oferuje:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy