Kierownik Robót Elektrycznych

Pracodawca:

Agencja zatrudnienia nr 13471

W 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 2200 Pracowników, proponując im ponad 250 ofert pracy w branży budowlanej. Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej. Obecnie dla naszego Klienta, firmy która działa w branży budowlanej już 60 lat poszukujemy Kierownika Robót Elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • praca przy nadzorowaniu i organizowaniu robót elektrycznych
  • praca przy budowie obwodnicy Wałcza

  • zapewniamy zakwaterowanie lub zwrot kosztów noclegu - do ustalania
  • zatrudnienie na 2 lata - budowa obwodnicy Wałcza
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na stałe dla dobrego Pracownika przy realizacji innych inwestycji budowlanych
  • wynagrodzenie do ustalenia

Miejsce podjęcia pracy

Wałcz/Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna