Konstruktor

Pracodawca:

Biazet S.A.

firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, jedna z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w montażu sprzętu AGD i współpracujemy m.in. z międzynarodowym koncernem Philips.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego technicznego umożliwiająca swobodny kontakt z klientem
  • doświadczenie w projektowaniu wyrobów
  • doświadczenie zawodowe w pracy w branży małego AGD, szczególnie w zakresie projektowania komponentów z tworzyw sztucznych
  • znajomość FMEA, zasad pracy w systemie ISO 9001:2000, ISO 14000, norm EN w branży AGD
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SOLID WORKS
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • komunikatywność, otwartość

Zakres obowiązków:

  • realizacja prac konstrukcyjnych - projektowanie nowych produktów oraz zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach
  • analiza danych i przygotowywanie założeń technologicznych
  • opracowywanie dokumentacji projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej
  • nadzór nad projektowaniem i wytwarzaniem narzędzi (formy wtryskowe, wykrojniki) przez poddostawców
  • nadzór nad dokumentacją techniczną narzędzi i wyrobów
  • współpraca z innymi działami firmy

Firma oferuje:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
  • realizację wielu wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Miejsce podjęcia pracy

Białystok

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna