Inżynier Budowy

Pracodawca:

Przedsiębiorstwo WOD-INŻ Sp. z o.o.

Firma inżynieryjno-budowlana. Zabezpieczanie głębokich wykopów za pomocą ścianek szczelnych, berlińskich itp., roboty palowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mgr inż. budownictwa - umożliwiające uzyskanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość programów typu CAD oraz obsługi programów w środowisku Windows
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w dziedzinie: geotechnika, budownictwo

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kierowanie robotami budowlanymi w zakresie zabezpieczania głębokich wykopów
  • udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej w zakresie j.w.
  • sporządzanie ofert w zakresie j.w.

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne