Konstruktor

Pracodawca:

BSPL 1 Sp. z o.o.

BSPL 1 to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów oraz podzespołów układów chłodzenia dla pojazdów komercyjnych, maszyn budowlanych, kolejnictwa oraz pojazdów wojskowych.
Jesteśmy Ekspertami Rynku, którzy od prawie 30 lat działają w sektorze układów chłodzenia (pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych). Równocześnie tworzymy firmę, w której cenimy każdego pracownika. Firma pracuje przede wszystkim z zagranicznymi kontrahentami oraz w dużym stopniu z lokalnym przemysłem obronnym.
Młody i energiczny zespół skupia się na nieoczywistym rozwiązywaniu skomplikowanych problemów, oraz zapewnieniu wysokiej jakości produktu na czas.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne np. mechanika, budowa maszyn,
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora,
  • znajomości konstrukcji mechanicznych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętności tworzenia dokumentacji technologicznej
  • umiejętność organizowania procesów produkcyjnych
  • znajomość programu NX, Team Center, SolidWorks
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, oraz komunikację,
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

Na stanowisku konstruktora cenimy sobie przede wszystkim samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów. Konstruktor komunikuje się bezpośrednio z klientem i odpowiada za przygotowanie produktu tak aby w możliwym stopniu odzwierciedlał jego wymagania. W zakres prac konstruktora wchodzi przede wszystkim:

  • realizacja projektów nowych maszyn lub urządzeń pod nadzorem Głównego Konstruktora zgodnie z umowami i wymaganiami jakościowymi klientów z uwzględnieniem troski o minimalizację kosztów,
  • wprowadzanie zmian do istniejących dokumentacji w celu: poprawienia parametrów użytkowych i funkcjonalności, utechnologicznienia konstrukcji i obniżenia kosztów wykonania,
  • opracowywanie dokumentacji na przyrządy i urządzenia niezbędne do wykonywania nowych urządzeń,
  • opracowywanie do urządzeń instrukcji obsługi, katalogów części zamiennych, warunków technicznych wykonywania i odbioru, tablic opisowych, piktogramów itp.,
  • opracowanie i kompletowanie dokumentów dla potrzeb związanych z otrzymywaniem uprawnień, dopuszczeń, certyfikatów itp.,
  • wykonywanie dokumentacji na naprawy modernizacyjne i adaptacyjne zespołów do naprawianych maszyn.
  • przygotowywanie i udział w przeprowadzaniu prób, badań i pomiarów urządzeń na prototypach.

  • stabilne warunki oparte na umowie o prace ( pierwsze 3 miesiące umowa na okres próbny),
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność i zaufanie,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową.

Miejsce podjęcia pracy

Skawina

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna