Technik Laboratoryjny

UL International Polska Sp. z o.o. an Affiliate of Underwriters Laboratories Inc. Underwriters Laboratories (UL) www.ul-europe.com jest jedną z czołowych na świecie niezależnych instytucji badających bezpieczeństwo wyrobów. Nasze ponad 110-letnie doświadczenie stawiamy do dyspozycji producentów, a opracowanych przez nas 979 norm bezpieczeństwa produktów wyznacza praktyki certyfikacji w ponad 200 branżach przemysłu. Znak UL jest akceptowany na całym świecie, a nasza reputacja w dziedzinie bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczności doradztwa dla producentów w zakresie konstruowania bezpieczniejszych wyrobów nie ma sobie równych. Ponad 6000 naszych pracowników wspólnie z przedstawicielami i partnerami handlowymi obsługuje klientów w 96 krajach. W związku z intensywnym rozwojem (nasza filia UL International Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sękocinie Nowym koło Warszawy, jest obecnie najszybciej rozwijającym się biurem w Europie) poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technika laboratoryjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie - średnie techniczne (elektrotechnika lub elektronika) oraz minimum 2-letnie doświadczenie w badaniu lub serwisowaniu sprzętu komputerowego, audio-wideo, AGD, zasilaczy, osprzętu przemysłowego lub - wyższe inżynierskie (elektrotechnika, elektronika lub pochodne), doświadczenie w pracy w podobnym charakterze mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (niezbędne)
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość uczestnictwa w szkoleniu początkowym za granicą

Zakres obowiązków:

  • badania i testy produktów elektrycznych na zgodność z normami bezpieczeństwa
  • przygotowywanie dokumentacji wyników badań
  • współpraca z inżynierami zlecającymi badania, także z zagranicy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy
  • udział w atrakcyjnych projektach międzynarodowych
  • dostęp do najnowszej technologii
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Sękocin Nowy

pełny etat