Inżynier ds. Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy

Roedl Consulting Sp. z o.o. (Rödl & Partner) www.roedl.pl poszukuje dla swojego klienta, przedsiębiorstwa z kapitałem niemieckim, oferującego sprzedaż i serwis urządzeń i systemów ważących i dozujących oraz urządzeń automatyki przemyslowej, osoby na stanowisko Inżyniera ds. sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego. Miejsce pracy Warszawa.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, budowa maszyn, automatyka przemysłowa, elektronika)
  • dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • talent organizacyjny, inicjatywa
  • znajomość rysunku technicznego
  • kreatywność, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • łatwość przystosowywania się i zaangażowanie
  • zorientowanie na sprzedaż i doradztwo
  • chęć podróżowania
  • silna osobowość

Zakres obowiązków:

  • profesjonalne rozpoznanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie technicznym
  • obsługa kluczowych klientów spółki oraz pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • przygotowywanie ofert na rozwiązania całościowe
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • współpraca z innymi działam firmy w zakresie realizacji umów

Firma oferuje:

  • pracę w zespole wysokokwalifikowanych specjalistów
  • szkolenia produktowe w Anglii i w Niemczech
  • wysokie wynagrodzenie wraz z bogatą ofertą socjalną

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat