Inżynier statków/ maszyn

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy w Danii, o nazwie JobTeamDanmark. www.jobteamdanmark.dk Posiadamy sześć oddziałów. Jesteśmy na rynku od roku 1997, dla naszych klientów szukamy dobrych i wykwalifikowanych pracowników. JobTeamDanmark oferuje pomoc w załatwieniu wszystkich formalności w związku z pobytem i pracą w Danii, oraz pomaga w znalezieniu mieszkania i założeniu konta. Nasz klient jest globalnym dostawcą ekwipunku ratowniczego do powietrza, wody i lądu, np. Tratwy ratunkowe i kamizelki ratunkowe. Produkty tej firmy ratują życie a organizacja składa się z ludzi którzy chcą coś zmienić dla innych ludzi.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie jako inżynier
  • wykształcenie jako inżynier statków, maszyn lub Naval Architect
  • wiedza o normach obowiązujących wewnątrz sektora morskiego
  • doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji w 3d CAD
  • doświadczenie w rozwoju produktów w różnych materiałach
  • łatwość w komunikowaniu się z ludźmi na wszystkich poziomach w organizacji
  • dobra znajomość j.angielskiego i chęć nauki j.duńskiego
  • doświadczenie z Microsoft Office i systemami CAD, np. SolidWorks

Zakres obowiązków:

  • zadania w zakresie specjalisty ds. zarządzania projektami i osoby odpowiedzialnej za produkty z jednego specyficznego obszaru
  • rozwój i konstrukcja morskiego ekwipunku ratowniczego
  • zarządzanie projektami i uczestniczenie w projektach rozwoju
  • optymalizacja kosztów i kontrola jakości produktów
  • zapewnianie właściwych specyfikacji produktów i materiałów
  • zapewnianie certyfikatów spełnienia wymogów

Firma oferuje:

  • umowa na stałe, pełny etat
  • wynagrodzenie według kwalifikacji
  • interesująca praca w zorientowanym na rozwój środowisku
  • samodzielne i zróżnicowane zadania oraz wielu zaangażowanych kolegów

Miejsce podjęcia pracy

Esbjerg, zagranica

pełny etat