Główny Kierownik Projektu

Niemiecka firma DUATEC GmbH, działająca w branży elektrycznej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego oddziału w Polsce pracownika na stanowisko: Główny Kierownik Projektu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie- warunek konieczny
  • uprawnienia projektowe z zakresu instalacji elektrycznych bez ograniczeń
  • znajomość oprogramowania AUTOCAD oraz innych programów wspomagających projektowanie instalacji elektrycznych
  • uprawnienia elektryczne SEP eksploatacja oraz pomiary
  • doświadczenie w prowadzeniu prac projektowych oraz w kierowaniu grupą projektantów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane: znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oraz zarządzanie projektem od momentu powstania koncepcji do przygotowania projektu wykonawczego
  • współpraca z przedstawicielami inwestora oraz projektantami innych branż
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu
  • możliwość realizacji ambitnych projektów

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat