Kierownik ds. Realizacji w Wydziale Analiz Systemów Energetycznych

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma konsultingowo-inżynieryjna specjalizująca się w usługach doradczych dla przedsiębiorstw sektora gospodarki paliwowo-energetycznej, przedsiębiorstw przemysłowych i instytucji publicznych.

Wymagania:

  • niezbędne wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroenergetyki
  • mile widziane różne formy uzupełnienia wykształcenia, np. studia podyplomowe, kolejny fakultet, studia doktoranckie z zakresu funkcjonowania elektroenergetyki, pracy systemu elektroenergetycznego, ekonomii, zarządzania projektami, kierowania zespołami ludzkimi itp.
  • wiedza z zakresu funkcjonowania elektroenergetyki i pracy systemów elektroenergetycznych
  • znajomość standardowych programów komputerowych Microsoft Office, a także specjalistycznych programów analiz pracy przede wszystkim systemu elektroenergetycznego, np. programu do określania rozpływów mocy, analizy napięć, nieciągłości zasilania, zwarć, nastaw zabezpieczeń, stabilności pracy systemu elektroenergetycznego itp.
  • doświadczenie w kierowaniu projektowym zespołem ludzkim
  • doświadczenie w prowadzeniu referatów, prezentacji, konferencji przed wieloosobowym audytorium
  • umiejętność jasnego formułowania myśli i prawidłowego użycia języka w celach redakcyjnych
  • łatwość nawiązywania kontaktów niezbędna w relacjach z klientami (zleceniodawcami) i pracownikami innych firm i instytucji dla realizacji zadań
  • niezbędna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane uprawnienia projektowe
  • odpowiedzialność za realizowane zadania
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem pracowników w celu terminowej i o wysokiej jakości realizacji projektów
  • opracowywania koncepcji realizacji zadań, dobór sił i środków na ich realizację
  • monitorowanie postępów realizacji zadań oraz kontaktów ze zleceniodawcami
  • wykorzystywanie narzędzi informatycznych w pracach analitycznych: PLANS, SCC-Industry, PowerFactory

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę
  • szkolenia z zakresu oprogramowania specjalistycznego: PSLF, SCC-Industry, PowerFactory, z zakresu zarządzania projektami
  • możliwość zdobycia uprawnień w zakresie zarządzania projektami
  • udział w konferencjach z zakresu elektroenergetyki
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • jasno ukształtowana ścieżka awansów

Miejsce podjęcia pracy

Katowice

pełny etat