Inżynier Jakości

IAC Group www.iacgroup.com to międzynarodowy koncern, dostawca podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniający ponad 6500 pracowników w 21 zakładach, w 9 krajach Europy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne)
  • umiejętność prowadzenia analiz jakościowych (8D; FMEA, MSA)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość normy ISO/TS 16949
  • posiadanie uprawnień audytora systemu jakości
  • praktyczna znajomości środowiska MS Office
  • praktyczna umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • planowanie i przeprowadzanie auditów wewnętrznych
  • zatwierdzanie komponentów od dostawców (PPAP)
  • współpraca z klientem i dostawcami w zakresie reklamacji oraz poprawy jakości komponentów
  • prowadzenie analiz jakościowych i sporządzanie raportów zgodnie z wymogami korporacyjnymi i zakładowymi
  • koordynowanie działań naprawczych i zapobiegawczych
  • kontakty z klientem i dostawcami (podróże służbowe)
  • nadzór systemu kalibracji sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • aktywne działanie w zakresie ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością

Firma oferuje:

  • praca w dynamicznym międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia zawodowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Teresin k/ Sochaczewa

pełny etat