Inżynier Budowy

Mermaid Properties Sp. z o.o. www.mermaid.pl specjalizuje się w budowie oraz rewitalizacji budynków mieszkalnych i biurowych zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach miasta. Nasze prace projektowe ukierunkowane są zarówno na modernizację istniejących budynków, jak również na tworzenie całkiem nowych przedsięwzięć od podstaw.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami będą dodatkowym atutem
  • znajomość MS Office
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność i dynamizm w działaniu

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac wszystkich podwykonawców na budowie
  • koordynacja dostaw materiałów budowlanych w porozumieniu z działem logistyki
  • nadzór techniczny, jakościowy i terminowy prac bezpośrednio na budowie
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP na budowie

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt