Kierownik Biura / Asystentka Prezesa

Klient Banku Danych o Inżynierach działający w obszarze projektowania i konstruowania instalacji przemysłowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka niemieckiego ( angielskiego będzie dodatkowym atutem )
  • dobra znajomość AutoCAD
  • dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych
  • umiejętność organizacji czasu, samodzielność działania

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna biura
  • wykonywanie drobnych prac księgowo-kadrowych
  • współpraca z usługodawcami zewnętrznymi ( informatyka, księgowość, biuro prawne )
  • asystowanie przy projektach realizowanych przez firmę

Miejsce podjęcia pracy

okolice Poznania

pełny etat