Specjalista ds. Certyfikacji

nr ref. 10688-23; ważna do: odwołania

Pracodawca:

Kient Banku Danych o Inżynierach.

Firma działająca na skalę międzynarodową, dostarcza kabiny akustyczne (gwarantujące skupienie, koncentrację i poufność prowadzonych rozmów, czy wideokonferencji). Rozwija własny zakład produkcyjny, dzięki czemu zwiększa konkurencyjność i atrakcyjność oferowanego produktu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktu
  • umiejętność analizy zgodności produktu z wymaganiami normatywnymi lub dobrymi praktykami branżowymi
  • doświadczenie w zlecaniu badań i certyfikacji produktu jednostkom zewnętrznym w celu ustaleniu zgodności z normami
  • doświadczeniu we współpracy z laboratoriami badawczymi, jednostkami certyfikującymi i naukowymi, instytucjami tworzącymi normy, audytorami
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na kontakty z instytucjami normalizującymi w USA i UE oraz w krajach azjatyckich
  • analityczne myślenie
  • dokładność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • analiza i ustalenie zakresu wymagań w zakresie: mechanicznym, bezpieczeństwa użytkownika, przeciwpożarowym, elektrycznym, izolacji akustycznej, emisji produktu, obciążenia produktu (emisja CO2, cykl życia produktu), formalno-prawnych
  • przeprowadzanie podstawowych badań w laboratorium
  • uczestnictwo w niezbędnych certyfikacjach produktu

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością awansu
  • liczne szkolenia zależne od potrzeb

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.