Inżynier Konstruktor

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika precyzyjna, elektrotechnika, mechatronika lub budowa maszyn)
  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie mechaniki precyzyjnej i sprzętu (budowa aparatury, budowa wzorców, próbne testy, automatyzacja, techniki grzewcze, techniki zaworów, mechaniczne zespoły ruchome lub elektromagnetyzm)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu testów
  • znajomość programu Solid Works
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu procesów fizycznych
  • znajomość obsługi komputera we wszystkich obszarach MS Office
  • gotowość do częstych podroży służbowych

Zakres obowiązków:

  • samodzielnie rozwijanie i konstruowanie pomp z elektromagnetycznym napędem i zaworów dla środków chłodzących, pary i wody
  • optymalizacja elektromagnetycznych elementów (koszty, sprawność, wymiary, obniżanie masy)
  • doskonalenie istniejących produktów pod względem konstrukcyjnym
  • pomiary fizycznych właściwości w laboratorium
  • samodzielne przeprowadzanie, nadzór i dokumentowanie prób (test funkcjonalności, okres życia, przydatność materiału, nowe produkty) w ramach prac badawczo-rozwojowych na różnych stanowiskach kontrolnych
  • montaż i próby modułów i prototypów
  • opracowywanie dokumentacji w obszarze konstruowania i technik pomiarowych takich jak specyfikacje, zbiory obowiązków producenta i wymagań klienta
  • wykonywanie zleceń specjalnych z zakresu prac badawczo-rozwojowych

Miejsce podjęcia pracy

Tychy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne